| értékelések száma = 4397 |
4397 Értékelés
04.01.2013 | |
|---|---|
Köszönöm a hasznos információt, az akku nagyon jól működik, gyors és korrekt a kiszolgálás és az ára sem mellékes az eredeti gyárihoz képest. Mindenkinek csak ajánlani tudom hogy itt rendeljenek. | |
Az értékelést leadta Lajos T. | |
04.01.2013 | |
|---|---|
Korrekt, pontos szolgáltatás és most már tapasztalatból mondhatom jó minőségű, tartós árúkínálat. ( 3. akkut szállították). Másnak is csak ajánlani tudom!! | |
Az értékelést leadta József H. | |
03.01.2013 | |
|---|---|
Kőszőnőm a gyors ügyintézést és a szállitást az áru megérkezet pontosan a megadott időben .Még egyszer kőszőnőm Kása János | |
Az értékelést leadta János K. | |
03.01.2013 | |
|---|---|
Tiszteletem Orosz Imre vagyok A kért dolgokat megkaptam, átvettem, kifizettem. Szeretném megköszönni Önöknek és természetesen a GLS futárszolgálatának a gyorsaságot, udvariasságot, precízitást, pontosságot ! Sok sikert és Boldog Újévet kívánok Mindannyiuknak O.I. | |
Az értékelést leadta Imre O. | |
03.01.2013 | |
|---|---|
Kedves akkuk.hu csapata! Boldog új évet kívánok! Nekem hatalmas segítség volt, hogy 1. gyorsan megtaláltam a honlapon azt az akkumulátort, amit kerestem 2. hamar visszaigazolták a rendelésemet 3. másnap már meg is kaptam az árut, ami jól működik azóta is és 4. a futár is igen korrekt volt. Köszönöm a segítségüket! | |
Az értékelést leadta Ildikó G. | |
02.01.2013 | |
|---|---|
Már többször rendeltem Önöktől fényképező gép akkukat. Mind az árral, mind a minőséggel elégedett vagyok. További sikereket! | |
Az értékelést leadta László B. | |
29.12.2012 | |
|---|---|
Nagyon meg vagyok elégedve, segítőkészen álltak hozzá a kéréseimhez. További sok sikert és eredményes új évet kívánok Önöknek. Fülep Ferenc | |
Az értékelést leadta Ferenc F. | |
28.12.2012 | |
|---|---|
A megrendeltek a jelzett időpontban és hiánytalanul megérkeztek. Köszönet és BÚÉK! VM | |
Az értékelést leadta M V. | |
28.12.2012 | |
|---|---|
A rendelt termék kiszállítása bőven a megadott határidőn belül rendben megtörtént. A termék esztétikailag kifogástalan, a gyártás során felhasznált anyag minőségi. Az akku a technikai leírásban ismertetett műszaki paramétereket kivétel nélkül teljesíti, melyeket műszeres mérésekkel ellenőriztem. A rendelési és egyéb adminisztratív folyamatok hibátlanul zajlottak. | |
Az értékelést leadta János S. | |
28.12.2012 | |
|---|---|
A rendeléstől az akkumulátor átvételéig zökkenőmentesen történt minden.Másoknak is ajánlom a szolgáltatás igénybevételét.Üdvözlettel:Lantos András | |
Az értékelést leadta András L. | |
21.12.2012 | |
|---|---|
Nagyon elégedett vagyok!!Gyors,pontos,megbízható csapat! Rendelni fogok még a későbbiekben is! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!! Kellemes Ünnepeket! Üdv Tibi! | |
Az értékelést leadta Tibor S. | |
21.12.2012 | |
|---|---|
Köszönöm, rendben volt minden, a jelzett időben az árut hibátlanul megkaptam. Máskor is rendelek! :) üdvözlettel | |
Az értékelést leadta Zoltán . | |
21.12.2012 | |
|---|---|
Mint már annyiszor, most is tökéletes, pontos és gyors kiszolgálást kaptam. Minden webshop-nak etalonként ajánlom az akkuk.hu-t. Köszönöm. | |
Az értékelést leadta György C. | |
20.12.2012 | |
|---|---|
Tisztelt AKKUK Csapata!Nagyon profi módon, gyorsan, és pontosan dolgoznak! Nem az első vásárlásom, de eddig ez a CSÚCS!!! 2 nap a megrendeléstől az átvételig, ez nem semmi!!!Gratulálok a kollektívának, szép Ünnepeket, és boldog Új Évet kívánok.Árpád | |
Az értékelést leadta Árpád S. | |
20.12.2012 | |
|---|---|
Üdv: A terméket pontosan és épségben megkaptam, tökéletes. Elégedett vagyok a szolgáltatásukkal+++++++ Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok | |
Az értékelést leadta József M. | |
20.12.2012 | |
|---|---|
A rendeléstől számítva 48 óra alatt a készüléket megkaptam, szinte hihetetlen. Köszönöm szépen. | |
Az értékelést leadta László F. | |
20.12.2012 | |
|---|---|
Köszönöm, gyors és precíz volt!!!! Kellemes ÜNNEPEKET szakde. | |
Az értékelést leadta Dénes S. | |
19.12.2012 | |
|---|---|
Most rendeltem második alkalommal. Először azt mondtam ez csak a véletlen dolgok egybeesése. Amit a megrendelésnél ígértek azt BETŰ szerint teljesítették. Most második alkalommal ugyanez történt. Mindent úgy, ahogy írták és hibátlanul. Tegnap rendeltem és ma a déli órákban átvettem. Hát valahogy az internetes kereskedelemnek így kellene működnie. Minden elismerésem és tiszteletem az akkuk.hu dolgozóié. Biztosan ígérhetem továbbra is maradok vevőjük és mindenkinek csak ajánlani fogom, mert a jó bornak is kell a cégér. Köszönök mindent. | |
Az értékelést leadta József . | |
19.12.2012 | |
|---|---|
Délután 4-kor rendeltem, másnap reggel 9-kor csengetett a futár! Bravó! | |
Az értékelést leadta Tibor S. | |
19.12.2012 | |
|---|---|
Mint eddig bármikor, most is változatlan gyorsaság, pontosság és precízség. Köszönöm szépen! Bár nem olvastam el 2832 értékelést, de biztos vagyok abban, hogy minden ügyfelük ugyan olyan elégedett, mint én! Áldott Ünnepeket Valamennyiüknek! | |
Az értékelést leadta Németh F. | |
18.12.2012 | |
|---|---|
A szolgáltatással maximálisan elégedett vagyok, pontos és precíz volt minden mint mindig! Köszönöm szépen | |
Az értékelést leadta János A. | |
4397 Értékelés
Infovonal: 0699789904
H-P 9-16:30 SZ-V zárva
Amennyiben a jövőben szeretne emailt kapni, akcióinkról, kedvezményeinkről, és híreinkről, adja meg adatait és kattintson, a Feliratkozás gombra! A hírlevél egyetlen kattintással bármikor lemondható, és törölheti feliratkozását.