Az SSB Blei VliesAkku SBL66-12HR egy 12,0V 66,0Ah kapacitású, AGM/ólom-zselés típusú, tartós teljesítményt kínáló akkumulátor. Kompakt méretei és 16,5Kg tömege egyszerű telepítést tesznek lehetővé.
- Feszültség: 12,0V
- Kapacitás: 66,0Ah
- Típus: Blei VliesAkku (AGM, ólom-zselés)
- Méretek: 229mm x 216mm x 138mm
- Tömeg: 16,5Kg
- Modell: SBL66-12HR
Kompatibilis:
- Elektromos járművek, napelemes rendszerek, UPS rendszerek, vészhelyzeti tápegységek
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.