Effekta BT12-9,5 (BFR/BT12-9,5) 12,0V 9,5Ah zárt ólomakkumulátor, kompakt mérete és nagy kapacitása miatt megbízható energiaellátást nyújt tartalék- és ipari alkalmazásokban.
- Márka: Effekta
- Típus: BT12-9,5 / BFR/BT12-9,5
- Feszültség: 12,0V
- Kapacitás: 9,5Ah
- Méretek: 151x65x95mm
- Súly: 2,55Kg (a leírásban 2,84Kg is szerepel)
- Kémiai típus: AGM és ólom-zselés
Kompatibilis:
- Szünetmentes tápegységek, riasztórendszerek, napelemes rendszerek, elektromos járművek
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.