Exide Traktionsbatterie AF12056XOS 12V 56Ah ólom akku
Cikkszám: AA30012292
12V 56000mAh Pb 220mm Exide 2 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
Az Exide trakciós akkumulátor AF12056XOS 12,0V 56,0Ah egy tartós, nagy kapacitású ólomakkumulátor, amely megbízható energiaellátást biztosít különböző alkalmazásokban. M6 csavaros csatlakozással készült, masszív kivitelben.
- Feszültség: 12,0V
- Kapacitás: 56,0Ah
- Tömeg: 22,5Kg
- Méretek: Hossz 220mm x Szélesség 219mm x Magasság 172mm
- Csatlakozás: M6 csavaros
- Kémiai típus: AGM és ólom-zselés
- Alkalmazás: traktorok, elektromos járművek, napelemes rendszerek és egyéb elektromos berendezések
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.