SUN ólom-vlies (AGM) SB12-24VO egy magas minőségű 12,0V 24,0Ah akkumulátor, amely hosszú élettartamot (kb. 10-12 év) és megbízható energiát biztosít különféle alkalmazásokhoz.
- Típus: ólom-vlies (AGM)
- Modell: SB12-24VO
- Névleges feszültség: 12,0V
- Kapacitás: 24,0Ah
- Méretek: 166mm x 125mm x 175mm (Hosszúság x Szélesség x Magasság)
- Súly: 7,8kg
- Csatlakozó: M5 csavaros saru
- Várható élettartam: kb. 10-12 év
- Alkalmazási területek: napelemrendszerek, lakóautók, hajók, vészáramellátások, ipari berendezések
Kompatibilis:
- Napelemrendszerek, lakóautók, hajók, vészáramellátások, ipari berendezések
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.