Wing BTX12-75LS ólom-zselés (AGM) akku 12V 75Ah, hosszú élettartamra és nagyáramú terhelésre tervezve
- Márka és típus: Wing BTX12-75LS
- Feszültség és kapacitás: 12V 75Ah
- Kémiai rendszer: AGM ólom-zselés
- Méretek (Hosszúság x Szélesség x Magasság): 260x168x211mm
- Tömeg: 24kg
- Csatlakozás: M6 csavarkapocs
- Tervezett élettartam: 10-12 év
- Alkalmazás: Longlife, hosszú távú energiaellátás
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.