Wing BTX12-200LS 12V 210Ah nagyáramú akku AGM ólom-zselés
Cikkszám: AA30013002
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V 200000mAh/2400Wh Pb 520mm x 240mm x 220mm 67500 gr. Wing 3 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (ha nincs ár, jelenleg nem szállítható vagy csak rendelésre!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
Wing BTX12-200LS 12V 210Ah nagyáramú akku, AGM és ólom-zselés kivitel, hosszú élettartamra tervezve.
- Kémiai rendszer: AGM / ólom-zselés
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 210Ah
- Kivezetés: M8 csavaros
- Méretek: 520x240x220mm (LxBxH)
- Tömeg: 67,5kg
- Tervezett élettartam: 12 év
- Alkalmazás: nagyáramú, hosszú élettartamú üzem
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.