CSB EVX12120F2 12V 12Ah 151x98x100mm Faston 6,3mm ólom-zselés AGM
Cikkszám: AA30013354
12V 12000mAh/144Wh Pb 151mm x 98mm x 100mm CSB 1 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
CSB EVX12120F2 karbantartásmentes 12V 12Ah ólom-zselés AGM akkumulátor, ciklusálló és standby üzemre tervezve.
- Gyártó: CSB
- Típus: EVX12120F2
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 12Ah
- Kémiai típus: ólom-zselés AGM
- Méretek: 151x98x100mm
- Csatlakozó: Faston 6,3mm
- Jellemzők: karbantartásmentes, zyklenfest (ciklusálló), standby alkalmazásra alkalmas
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.