intAct GEL12-30L-BS 12V 30Ah motorkerékpár ólom akku
Cikkszám: AA30013538
12V 30000mAh/360Wh 167mm x 127mm x 176mm intAct 1 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
intAct GEL12-30L-BS 12V 30Ah motorkerékpár akkumulátor, GEL (ólom-zselés) technológia a hosszabb élettartamért és megbízható indításért.
- Névleges feszültség: 12V
- Kapacitás: 30Ah
- Indítóáram: 360A
- Méretek (LxSzxM): 167x127x176mm
- Technológia: GEL (ólom-zselés)
- Alkalmazás: motorkerékpárok és hasonló járművek
- Gyártó: intAct
Adatlap
Download Adobe Reader
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.