Sun Battery SB12-12LV0 12V 12Ah (c20) AGM ólom-zselés elem. Méretek: 151x98x101mm. Csatlakozó: 6,3mm Faston
- Márka: Sun Battery
- Típus: SB12-12LV0
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 12Ah (c20)
- Méretek: 151x98x101mm
- Csatlakozó: 6,3mm Faston
- Kémiai típus: AGM ólom-zselés
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.