Sun Battery SB12-65V0 12V 65Ah akkumulátor, 348x167x178mm méretű, M6 csatlakozóval. Kémiai kivitel: AGM és ólom-zselés.
- Modell: SB12-65V0
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 65Ah
- Méretek: 348x167x178mm
- Csatlakozó: M6
- Kémiai típus: AGM és ólom-zselés
- Gyártó: Sun Battery
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.