SSB SBL330-12HR (ehem. SBL85-12HR) 12V 85Ah M8 akku AGM/ólom-zselés
Cikkszám: AA30014153
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V Pb szürke 260mm x 169mm x 218mm 25300 gr. SSB Battery 2 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (ha nincs ár, jelenleg nem szállítható vagy csak rendelésre!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 85Ah (C10) teljesítmény: 2113W (2113W - 10 Min.)
- Csatlakozás: M8 menetes
- Rendszer: AGM (Absorbant Glass Matt), szelep-szabályozott, zárt
- Kivitel: extra nagyáramú, rövid kisütési időkhöz optimalizált
- Tervezett élettartam: 10-12 év (Eurobat Longlife)
- Méretek: 258x166x210mm
- Tömeg: 25,30kg
- Szín: szürke
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.