- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 1300mAh (4,8Wh)
- Méretek: kb. 49,3x18,5mm (53,4mm tüskékkel)
- Súly: kb. 30g
- Kivezetés: tüskeérintkezők
- Típus: UR18500Y, Li-Ion, nem eredeti
Kompatibilis:
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.