Akkucella csere Interkrenn AKB-680-12V kompatibilis NiMH szerszám akku 12V 1500mAh. Tartós és megbízható teljesítmény, gyors csere és eredeti illeszkedés.
- Kémiai rendszer: Nickel-Metall-Hydrid (NiMH)
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 1500mAh
- Energia: 18,00Wh
- Tömeg: 491g
- Kompatibilitás: Interkrenn AKB-680-12V
- Csomagolás: 1db/csomag
- Sok töltési ciklus és megbízható működés terhelés alatt
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.