Helyettesítő porszívó akku Bosch BBH22041/01 11015613 1800mAh 36.72Wh
Cikkszám: AA30101945
20.4V 1800 mAh/36.72 Wh Ni-MH 88.10 x 60.60 x 87.30mm 720 gr. Powery 1 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
Helyettesítő akkumulátor Bosch porszívó modellekhez, az eredeti egység cseréjéhez.
- Kapacitás: 1800mAh
- Energia: 36.72Wh
- Modell: BBH22041/01, cikkszám 11015613
- Javaslat: Csere előtt ellenőrizze a készülék cikkszámát
Kompatibilis:
- Bosch BBH22041/01, 11015613
Kompatibilis modellek, típusok
Bosch BBH22041/01| BBH2RB20GB/01| VXAS011V20| 11015613
A következő típusokat helyettesíti:
Bosch 11015613
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.
Mi az a VDS minősítés, VDS tanúsítvány?
Mi a különbség a savas ólom és zselés akkumulátor között?
Miért nincs rajta a kapott terméken a gyári típus/modell számom?
Fontos tudnivalók:
  • Minden vásárlás esetén áfás számlát állítunk ki.
  • Termékeinkhez használati útmutatót mellékelünk, amit vásárlás után figyelmesen olvass el!
  • Üzletünkben történő személyes átvétel esetén is rendeld meg a terméket webáruházunkban!
Rendelés regisztráció nélkül:
Nem találod a keresett terméket?
Eredetileg Ni-Cd akku volt a gépemhez, használhatom a gyári töltővel az új Ni-Mh akkumulátort?
Igen, de kérjük, olvasd el a töltőd leírását, ha rendelkezésre áll.
Miért nem kapható Ni-Cd akkumulátor?
Panaszbejelentés, Garanciális ügyintézés, RMA hogyan történik?
Rendelés módosítása:
Oldalra fektetve is tudom használni az ólom akkumulátort?
Igen, lehet, de fejre állítani már nem ajánlott.
Mi az az elemes matrica a csomagomon?
Miért olyan hosszú a szállítási idő?
Kérdés a termékkel kapcsolatban vagy a témához.
captcha code change
Kérjük, olvassa el a mi Adatvédelmi irányelvek
Gyártó - Termékbiztonság
Kulcsszavak
20.4V 20,4V --newitem--