Helyettesítő porszívó akku GRE Electric Vac Plus VCB50 P1116ZJ4BU 5200mAh 57.72Wh
Cikkszám: AA30104226
11.1V 5200 mAh/57.72 Wh Li-ion 70.70 x 57.30 x 39.20mm 282 gr. Powery 1 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
- Kapacitás: 5200mAh (57.72Wh)
- Kompatibilis: VCB50, P1116ZJ4BU
- Használat előtt ellenőrizze a készülék modellazonosítóját
Kompatibilis modellek, típusok
GRE Electric Vac Plus VCB50| VCB50| P1116ZJ4BU
A következő típusokat helyettesíti:
GRE Electric P1116ZJ4BU
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.
Mi az a VDS minősítés, VDS tanúsítvány?
Mi a különbség a savas ólom és zselés akkumulátor között?
Miért nincs rajta a kapott terméken a gyári típus/modell számom?
Fontos tudnivalók:
  • Minden vásárlás esetén áfás számlát állítunk ki.
  • Termékeinkhez használati útmutatót mellékelünk, amit vásárlás után figyelmesen olvass el!
  • Üzletünkben történő személyes átvétel esetén is rendeld meg a terméket webáruházunkban!
Rendelés regisztráció nélkül:
Nem találod a keresett terméket?
Eredetileg Ni-Cd akku volt a gépemhez, használhatom a gyári töltővel az új Ni-Mh akkumulátort?
Igen, de kérjük, olvasd el a töltőd leírását, ha rendelkezésre áll.
Miért nem kapható Ni-Cd akkumulátor?
Panaszbejelentés, Garanciális ügyintézés, RMA hogyan történik?
Rendelés módosítása:
Oldalra fektetve is tudom használni az ólom akkumulátort?
Igen, lehet, de fejre állítani már nem ajánlott.
Mi az az elemes matrica a csomagomon?
Miért olyan hosszú a szállítási idő?
Kérdés a termékkel kapcsolatban vagy a témához.
captcha code change
Kérjük, olvassa el a mi Adatvédelmi irányelvek
Gyártó - Termékbiztonság
Kulcsszavak
11.1V 11,1V --newitem--