Helyettesítő elektromos szerszámgép akku Kobalt K18LD-26A/616300 4000mAh 72Wh
Cikkszám: AA30105926
18V 4000 mAh/72 Wh Li-ion fekete 122.68 x 79.34 x 67.55mm 633 gr. Powery 1 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
Helyettesítő akku Kobalt K18LD-26A/616300 kapacitása 4000mAh és energiája 72Wh.
- Kapacitás: 4000mAh
- Energia: 72Wh
- Modell: K18LD-26A/616300
- Alkalmas elektromos szerszámgépekhez
Kompatibilis:
- Kobalt K18LD-26A, 616300, elektromos szerszámgépek
Kompatibilis modellek, típusok
A következő típusokat helyettesíti:
Kobalt 616300| K18-LBS23A
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.