Zárt, karbantartásmentes Wing BTX12-17LS 12V 17Ah akku, nagyáramú (high-rate) kivitel M5 belsőmenetes csatlakozóval és hosszú tervezett élettartammal.
- Kémiai rendszer: Pb (ólom-savas), AGM és ólom-zselés megnevezés a gyári leírás szerint
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 17Ah (C20)
- Csatlakozás: M5 belsőmenet
- Méretek: 181x76x167mm
- Tömeg: 5,9kg
- Zárt, karbantartásmentes kivitel, magas áramerősségre alkalmas
- Tervezett élettartam: 10-12 év
- Alkalmazás: nagyáramú rendszerek, tartalék- vagy másodlagos akkumulátorként
Kompatibilis:
- 12FGL17, RZB BTX12-17LS 18ST
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.