Wing BTX12-45LS egy 12V karbantartásmentes (VRLA) ólomakkumulátor high rate kivitelben, AGM és ólom-zselés jellemzőkkel, nagyáramú alkalmazásokhoz és hosszú élettartamra tervezve.
- Típus: BTX12-45LS
- Névleges feszültség: 12V
- Névleges kapacitás: 45Ah
- Teljesítmény: 1010W@15minutes
- Csatlakozás: M6 csavaros kivezetés
- Méretek LxBxH: 197x165x170mm
- Tömeg: 14,8kg
- Technológia: VRLA, AGM / ólom-zselés
- Tok: FV0 lángálló
- Nincs utántöltés (no topping up)
- Magas töltési hatékonyság, EN60896-2 megfelelés, EUROBAT teljesítmény
- Tervezett élettartam: akár 12 év
- Modell és azonosítók: WING BTX12-45LS, SKU 91010097, EAN 4260074982350
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.