Wing BTX12-150LS 12V 158Ah ólom-zselés akku AGM
Cikkszám: AA30013001
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V 150000mAh/1800Wh Pb 482mm x 170mm x 242mm 46400 gr. Wing 2 év jótállás (további részletek)
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (ha nincs ár, jelenleg nem szállítható vagy csak rendelésre!).
Fizetési-szállítási mód értékhatártól függően Szállítási költségek
Áru értékben
Szállítási költségek
Áru értékben
Termékleírás
Wing BTX12-150LS 12V 158Ah AGM akku nagyáramú, hosszú élettartamú kivitelben.
- Kémiai rendszer: AGM
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 158Ah
- Csatlakozás: M8 csavaros csatlakozó
- Méretek (LxBxH): 482x170x242mm
- Tömeg: 46,4kg
- Tervezett élettartam: 12 év
- Alkalmazás: nagyáramú, hosszú élettartam
Kisokos
Az akkumulátor feszültsége, teljesítménye eltér a gyáritól?
Ugyanazt az akkutípust gyakran eltérő feszültségű (V) cellákkal vagy teljesítménnyel (mAh vagy Wh) gyártják, ami nem befolyásolja a biztonságos működést, csak az üzemidő hosszát. Példák: 3,6V/3,7V; 6,8V/7,2V/7,4V; 10,8V/11,1V; 14,4V/14,8V. Például: 4000mAh ⇒ 5200mAh.
Mit jelent a szerszámgép akkumulátoroknál az, hogy PROFI?
PROFI = Szakembereknek, mindennapos használatra.
Mi a különbség az ólom akkumulátoroknál az F1 és F2 csatlakozó között?
  • F1 csatlakozó = saru szélesség 4,8 mm, vékony sarusnak is szokták hívni.
  • F2 csatlakozó = saru szélesség 6,35 mm, vastag sarusnak is szokták hívni.